Kjo modele do t’iu trondisë – super e bukur

0
296

Eshtë vetëm 22 vjeçe, por bukuria e saj dhe klasi ju bënë të besoni se ajo mund të jetë pak më e pjekur, megjithatë trupi i saj është jashtzakonisht i zjarrtë.

Josephine Skriver është danezja e cila ka arritur një karrierë tejet të bujshme duke qenë edhe pjesë e Victoria’s Secret.

Por, ajo ka qenë edhe fytyrë e Guccit, Max Maras, Michael Kors, Bulgari dhe DKNY.

Edhe pse nënën lezbike, një inxhinere të IT-së, dhe babain biolog homoseksual, ajo arriti suksesin si tinejxhere kur shkoi vet në Neë York, teksa tash është kthyer në Danimarkë ku po ushtron profesionin.

 

SHARE