Iskra, me këtë foto u “mbyll gojën” kritikëve

0
271

Kurrë nuk ka hezituar të ekspozojë format e saj edhe pse ka pasur kritika pa fund.

Por Iskra Lawrence, modele e madhësisë “plus size”, u ka mbyllur gojën të gjithëve me foton e publikuar në llogarinë e saj të “Instagramit”.

Pavarësisht formave të saj dhe kritikave të shumta, Iskra ia ka dalë të bëhet pjesë e botës së modës. Madje tashmë ajo ka edhe 3.7 milionë ndjekës në “Instagram”.

SHARE