Ingrit Gjoni ndryshon tërësisht pamje

0
302

Është nga këngëtaret më sensuale, e cila në çdo pozë të saj duket më në formë se kurrë.

Herën e fundit këngëtaren e kemi parë më ndryshe nga herët e tjera me anë të postimeve që i ka bërë në rrjetet sociale me një pamje krejtësisht të ndryshme.

Flokët e zeza dhe baluket i japin një pamje edhe më seksi nga më parë.Nuk dihet nëse ky ndryshim që ka bërë këngëtarja është për një kohë të gjatë apo ka vendosur vetëm të realizojë një set fotografik me këto lloj flokesh.

SHARE