Muaji Nëntor, Muaji i Artë Për Këngëtaren e Re!

0
420

Këngëtarja Arta Memedi ka kohë që nuk ka lansuar këngën të re.

Por, gjithë kjo pauzë nuk nënkupton pushim, por vetëm punë për t’u rikthyer më e fuqishme se kurrë më parë.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku për këtë muaj paralajmëroi këngën e re, bashkëpunime të reja dhe çdo gjë tjetër risi nga ana e saj.

Me pak fjalë, muaji nëntor është muaji i Arta Memedit.

SHARE