Provokimi i radhës i Shkëndije Mujës ju lë pa mend

0
249

Shkëndije Mujaj është njëra prej vajzave shqiptare më aktive në rrjetet sociale, ku tërheq vëmendjen herë pas herë me format e saj bombastike

Ajo është e njohur për format e saj seksi dhe ekspozimet e trupit që ja bën nëpër rrjetet sociale, Shkëndije Mujaj, mbetët njëra ndër femrat më të komentuara nga mediet rozë.

Në këtë fotografi ajo shfaqet e shtrirë ku nuk ka hezituar që të ekspozoj linjat trupore. E shtrire në gur në mes të liqenit këngëtarja do të ju çmend.

SHARE