Eleganca e Angelina Jolie

0
213

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie dukej tejet në disponim të mirë teksa po jepte autografe për fansat e saj të shtunën në Los Angeles.

Jolie, 42-vjeçare dukej shumë me stil dhe elegancë në një fustan të zi, syze dielli dhe një palë çizme të zeza.

SHARE