ZYRTARE: Kosova publikon listën, disa befasi

0
220

Kosova do të ndeshet me Izraelin dhe Azerbejxhanin në kuadër të kualifikueseve për kampionatin evropian.

Përzgjedhësi i Kosovës, Rafet Prekazi ka grumbulluar 24 futbollistë për këto dy takime.

Në listë është përfshirë edhe sulmuesi i Manchester Cityt i huazuar tek Ipswichi, Bersant Celina.

SHARE