Shpërthekohet rusja më seksi në botë, na tregon më shumë se që duhet

0
379

Viti 2015-të natyrisht mund të konsiderohet si një prej viteve ku fal Kim Kardashian-it, interneti u mbush plot me femra seksi nga vende të ndryshme.

Edhe në Rusi ky trend i femrave superseksi nuk është se po ka të ndalur, por siç duket fronin në këtë vend vazhdon ta mbajë bukuroshja Anastasiya Kvitkvo.

 Format e saja shpërthyese kanë bërë që ajo të konsiderohet si rivalja numër 1 e yllit amerikan, Kim Kardashian West.

Asetet e saja kryesore që e kanë bërë atë të depërtojë në botën e showbiznesit dhe të modelimit, janë pikërisht të pasmet e saj që kanë madhësi jo fort të zakonshme, dhe po ashtu edhe gjoksi i saj i përmasave më të mëdha, 36B

Modelja 22 vjeçare, e cila me datë 24 të këtij muaji i mbush plotë 23 vjeç, ndiqet në instagram nga hiç më pak se 7.1 milion ndjekës në total. Ajo vazhdon t’i mbajë ‘të ndezur’ fansat e saj duke postuar fotografi nga më të ndryshmet, përfshirë këtu edhe aso ku shihet goxha provokuese.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto provokuese ku shihet me xhinse të shkurtra e të shpërthekuara në rrugë.

SHARE