Zjarri tek fakulteti i ndërtimtarisë është vënë nën kontroll

0
227

Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin që sot në orët e mëngjesit ka kapluar godinën e fakultetit të ndërtimtarisë.

Gazetari jonë nga vendngjarja raporton se nuk ka viktima nga zjarri por se është shkaktuar vetëm dëm material. Në vendngjarje ka dalë edhe kreu i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov dhe ministrja e arsimit Renata Deskoska për tu njohur nga afër me situatën.

SHARE