Agnesa Vuthaj duket seksi me këtë fustan (Foto)

0
588

Agnesa Vuthaj po di se si të mbahet në formë! Bukuroshja kosovare edhe njëherë ka treguar se di të vishet me shumë stil.

Me një fustan bukur të disejnuar, Agnesa duket për bukuri dhe me plot sharm.

Vuthaj, në të shumten e rasteve tregohet aktive në rrjetet sociale dhe ndan momente nga më të ndryshmet me ndjekësit e saj në Instagram.

Megjithatë, ka kohë që për jetën e saj private ajo nuk ka treguar asgjë

SHARE