Valtoni solli hitin “My liebe”

0
248

Ai kishte premtuar një hit e në fakt kënga e sapo ardhur me një super klip e me titull “My liebe” duket të jetë vërtetë një hit.

Këngëtari i njohur Valton Krasniqi sapo ka lansuar këngën e tij më të re duke bashkëpunuar këtë herë me producentin e hiteve Alfred Sula. Edhe klipi është i përshtatur taman sic e don vera dhe ka nisur të shihet e dëgjohet mjaft.

 

SHARE