Kapen hajdutët e Tiranës. Ja kush janë

0
236

Policia e Tiranës ka arrestuar disa persona të akuzuar për vjedhje në banesa, raste të ndodhura në muajit e fundit.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin nr.5 Tinanë kanë vënë në pranga shtetasit: Sehat Doci, 22 vjeç, banues në Kamëz, në momentin e ndalimit iu gjet dhe sekuestrua një sasi e vogël lënde e dyshuar narkotike e llojit kanabis sativa. Albion Shehu, 35 vjeç, banues në Kodër Kamëz dhe Fatmir Zyberi, 42 vjeç, banues në Bathore.

Gjithashtu në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë nr 3 Tiranë, më 6 nëntor është bërë arrestimi në flagrancë i shtetasit: Vasil Aruçi, 33 vjeç, banues në Kamëz, pasi u kap në flagrancë me një sasi lënde narkotike.

SHARE