Aksident në aksin rrugor Tiranë-Elbasan

0
226

Një aksident automobilistik ka ndodhur para pak çastesh në aksin rrugor Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit.

Për shkak të reshjeve të shiut janë përplasur dy automjete ku kanë mbetur të plagosur 3 persona. Ndërkohë në vendngjarje akne mbërritur forcat e policisë, ndërsa të palgosurit janë nisur me urgjencë drejt spitalit.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur I.B 57 vjeç, G.H 33 vjeç dhe B.P 57 vjeç.

SHARE