Samanta u shfaq joshëse në performancën e saj në Tiranë

0
240

Këngëtarja Samanta Karavella u shfaq mjaft joshëse në performancën e saj para publikut shqiptar.

Ajo performoi vetëm ditë më parë në Tiranë para publikut të stërmbushur në Folie Terrace.

Këngëtarja u mirëprit teksa u duk mjaft ekstravagante dhe seksi.

Samanta pati një verë mjaft të ngjeshur e me angazhime, e prej hiteve të mëdha të saj ishte “Zemrën Maje”.

Ajo ishte tejet e angazhuar edhe me koncerte gjatë gjithë verës, duke performuar në gjithë trojet shqiptare.

Samanta ka publikuar edhe një fotosesion së fundmi ku u shfaq tejet atraktive.

Ndryshe bukuroshja është ‘single’ dhe pa të dashur.

SHARE