Samanta jep lajmin e madh për fansat e saj

0
243

Pas publikimeve mjaft provokuese në rrjetet sociale këngëtarja vjen me një lajm surprizë për fansat e saj.

Pas një periudhe pauze nga krijimet muzikore, Samanta Karavella ka njoftuar se kënga e saj është në prag publikimi.

Këngëtarja joshëse ka paralajmëruar ardhjen e klipit të ri me një postim në Instagram.

Kënga do të quhet “ E humbur” dhe do të publikohet në datën 19 nëntor.

Sa i përket jetës së saj sentimentale, ajo u përfshi në median rozë pasi u dyshua për një lidhje të mundshme mes ssaj dhe reperit Capital T.

Ata pozuan nga i njëjti vend në New York dhe më pas ndanëpamjet në rrjetet sociale.

Aludimet nuk u konfirmuan asnjëherë dhe për të gjithë Samanta vazhdon të jetë ‘beqare’.

SHARE