Digjen tre makina në Shkup

0
211

Tre makina janë djegur mbrëmë në orën 21:56 në rrugën “23 Tetori” në Shkup, njoftojnë nga policia.

Makinat që janë djegur janë të llojit “Volkswagen Sharan” – nën pronësi të A.B (33), “Peugeot 308” – nën pronësi të A.N dhe “Ford Fiesta” – nën pronësi të A.J (76), të gjitha me regjistrim të Shkupit.

Hetim në vendin e ngjarjes policia do të kryejë gjatë ditës së sotme.

SHARE