Shkurte Fejza feston ditëlindjen

0
446

Bilbili i këngës shqipe Shkurte Fejza sot feston ditëlindjen e 56-të.E me këtë rast një urim të veçantë e mori nga bashkëshorti i saj Hajrushi, me të cilin duken mjaft të lumtur

.Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ai ka zgjedhur fjalët më të mira për të uruar këngëtaren.

‘Urime nga zemra dhe thellësia e shpirtit për Ty e dashura ime që më ofrove dashuri, harmoni dhe lumturi në jetë’, ka shkruar ai.Ndryshe Shkurte Fejza është aktive edhe me projekte muzikore. Së fundi kënga e re e lansuar është ‘Vallja Shqipe’.

SHARE