Deputetja demokrate përlotet në emision: Rama po nxjerr shqiptarët nga shtëpia

0
201

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është përlotur gjatë emisionit Studio e Hapur me Eni Vasilin. Në përballjen me deputeten e PS-së, Milva Ikonomi, Grida Duma në një moment emocionohet dhe përlotet teksa fliste për prishjet e shtëpive në Shkozë dhe trajtimin e që u është bërë nga qeveria. Më poshtë edhe video e momentit të përlotjes…

Studio e Hapur u fokusua të hënën në një debat ekonomik por edhe politik që u bazua tek projekti “Shqipëria 1 miliard”.

SHARE