Ilir Meta rrëzon ligjin e Edi Ramës

0
250

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit për tarifat gjyqësore.

Ky ligjin kaloi përmes shumë debateve në komisionin parlamentar, pasi PD dhe LSI e quajtën ligjin si zhvatje të parave të qytetarëve.

SHARE