Foto ‘rrënqethëse’ të modeles shqiptare

0
232

Adrola Dushi është ndër modelet shqiptare me tipare më të veçanta dhe më të bukura.Me fytyrën e saj karakteristike ka arritur të fitojë zemrën e mijërave ndjekësve të saj.Adrola është nënë e një djali, por siç duket modeles shqiptare nuk i pengon aspak ekspozimi.

Ish -missi shqiptar, është pjesë e shumë revistave të modës, dhe fotosesioneve të ndryshme.Modelja 24 vjeçare është duke e shijuar jetën e saj jashtë Shqipërisë.Më poshtë mund të ndiqni edhe 5 fotografitë më ‘hot’ të modeles shqiptare.

SHARE