Tufa me para dhe kërcime tek tubi, Anxhelina shokon ndjekësit

0
225

Duhet thënë se Anxhelina Hadërgjonaj është një nga vajzat më seksi shqiptare. Prej disa vitesh ajo jeton në SHBA ku po përpiqet të krijojë karrierën muzikore atje dhe së shpejti pritet të vijë me një videoklip të ri që do i sjellë sukses ndërkombëtar. Por krahas anës profesionale, këngëtarja shpeshherë poston edhe video nga festat. Festa e fundit ishte e çmendur.

SHARE