Naim Abazi feston ditëlindjen, vjen edhe urimi i çuditshëm i Mihrijes (Foto)

0
590

Këngëtari i njohur Naim Abazi feston sot (e shtunë) ditëlindjen e tij të 54-t.

Me këtë rast, ai ka marrë plot urime të përzemërta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij.
Por, një urim shumë interesant duket t’ia ketë bërë edhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Mihrije Braha e cila publikoi një fotografi së bashku em të në rrjetin social Instagram.

“Urime ditëlindja…e tash 14 a 114 vjet…hahaha” (sic.), ka shkruar këngëtarja Braha në Instagram.
Ndërkohë, çifti duket të kenë kaluar çaste të këndshme nën shoqërinë e njëri-tjetrit, teksa torta me qirinj dhe gotat me verë nuk kanë munguar në festën e organizuar për ditëlindjen e Naimit.

Ata shquhen si një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar, dhe numërojnë vite në skenën e muzikës.

SHARE