Duda Balje tregon se ska kush ja merr fronin

0
900

Cilësohet ndër deputetet më të bukura dhe tërheqëse shqiptare.Bëhet fjalë për Duda Balje, e cila komentohet më shumë për fizikun sesa punën që bën, shkruan GazetaBlic.Ajo në çdo paraqitje të saj padyshim që merr gjithë vëmendjen me veshjet e saj.

E në këto imazhe Duda na befason me pamjen e cila duket mjaft e re dhe e bukur.Deputetja 40 vjeçare shkëlqen në çdo pozë të saj, e cila vazhdimisht sjell befasira tek publiku

SHARE