A është Bleona Qerreti një femër që “ha” meshkujt?

0
309

Këngëtarja Bleona Qereti u bë objekt debatesh dhe komentesh në rrjetet sociale për shkak të ngrirjes së vezëve. Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet nudo në pjesën e poshtme të trupit.

Bleona ka thënë se në dhjetor do publikojë fotot artistike, ndërsa për kritikët thotë se duhet të kursejnë komentet negative pasi ato janë foto ndër vite.

Statusi i Bleonës: Dhjetori eshte muaji qe do te publikoj fotot e mia nder vite; 3 Foto per cdo look, cdo dite deri ne 1 Janar 2018. Komentoni cili look ju pelqen me shume. ?Ju lutem te gjithe “moralistave” fallco te kursejne komentet “e ceshtjes se nderit”, dhe te kuptojne nje here e mire, qe keto jane foto artistike nder vite, dhe ne momentin qe jane bere kane qene minimum 10 veta ne set. Ju dua

SHARE