‘Shtatzëna’ Khloe shfaqet seksi në të zeza

0
233

Ajo besohet se është shtatzënë.

Por Khloe Kardashian po e lë botën të dyshojë për këtë lajm, derisa ka pozuar për një set fotografik të enjten, fotografitë e të cilit i ka publikuar në Instagram

Ajo është shfaqur mjaft seksi në të zeza, derisa ka promovuar Good American, duke treguar linjat seksi trupore dhe nuk është vërejtur fare barku i fryrë, edhe pse thuhet të jetë në muajin e pestë.

SHARE