E mbuluar vetëm me fije, Baby Gee vë në pah linjat trupore perfekte

0
254

Baby Gee është pjesë e mediave rozë pothuajse çdo ditë, e më së shumti për linjat trupore bombastike.Këtë është duke na vërtetuar çdo ditë me dukjen e saj perfekte e madje edhe të zhveshur, e siç duket Baby Gee nuk e ka problem këtë.Në imazhin e fundit e mbuluar vetëm me disa fije të këtij lloji, këngëtarja 21 vjeçare ekspozon gjoksin e madh dhe trupin e saj.Padyshim, që duket teper e nxehtë dhe mjaft tërheqëse.Baby Gee u komentua shumë edhe për lidhjen e saj me reperin Fero nga grupi “On Records”, madje u zbuluan edhe disa pamje që tregojnë këtë më së miri.Kënga e fundit është ‘No Kiss’ bashkë me reperin në fjalë.

SHARE