Kallashi nxjerr më në fund foto me të dashurin

0
480

Donjeta Kosumi e njohur në publik si valltare dhe këngëtare me emrin Kallashi, duket se e ka gjetur dashurinë e jetës së saj.

Kallashi ka publikuar një fotografi ku shihet në përqafimin e një mashkulli, ndërsa shumë komentues e kanë uruar për lidhjen e re, transmeton Magazina.al
Nga ajo që ka lë të kuptohet Kallashi nga lidhja e saj, dihet se ai nuk është shqiptarë, ndërsa fytyrën ja ka mbuluar.

“Ska rendësi, nëse nuk ishte Shqiptar, ai kishte dëgjuar për kallash”, ka shkruar Kallashi në fotografinë e publikuar.

Gjithsesi kohët e fundit Kallashi ka paralajmëruar se do të largohet nga jeta publike, e duket se kjo qenka arsyeja.

SHARE