Momenti kur Genta Ismajli rrëzohet nga skena (VIDEO)

0
306

Genta Ismajli është ndër këngëtaret e pakta e cila është mjaft energjike në skenën muzikore.Me atraktivitetin dhe pozitivitetin që sjell shpeshherë ka bërë që të pëlqehet nga publiku shqiptarë, shkruan Gazeta Blic.Nganjëherë edhe lëvizjet e shumta e të tepërta kanë rezultuar që këngëtarja Ismajli të dalë nga kontrolli e madje edhe të rrëzohet disa herë.

Në videon e mëposhtme ju sjellim momentin ku këngëtarja rrëzohet në një nga koncertet e saj.Ndryshe, Gentën e shohim tejet aktive në rrjetet sociale e cila nuk heziton të shpërndajë imazhe me ndjekësit që ka, e padyshim që nuk mungojnë as pozat provokative.Sa i përket projekteve muzikore, të fundit të cilën e ka lansuar është ‘Dy dashni’.

SHARE