Ja dhe biondja më seksi e rrjeteve sociale

0
353

Modelja amerikane, Lindsey Pelas, ka treguar edhe njëherë pse konsiderohet biondja më seksi e rrjeteve sociale.

Bukuroshja, që jeton në Los Anxhelos, ka realizuar një set të ri fotografish, në fotot e të cilit duket përvëluese.

Bikinit seksi, që ka zgjedhur modelja, kanë vënë në pah sidomos gjoksin e saj gjigant – por edhe të pasmet bombastike.

Fotografitë i ka realizuar për revistën “Maxim”.

SHARE