Enca dhe Françeska shkëmbejnë puthje lezbike në party

0
392

Kwngwtarja Enca Haxhia dhe bukuroshja Françeska Jacce janë dy mikesha të pandara. Ish-banorja e Big Brother, e njohur tashmw dhe si modele, ka festuar dje ditëlindjen dhe në këtë festë nuk mund të mungonte Enca.

Këngëtarja dhe modelja janë argëtuar shumë, veçanërisht në shoqërinë e njëra-tjetrës duke shkëmbyer edhe puthje në buzë.

Një detaj ky që kurrsesi nuk mund t’i shpëtonte vëmendjes. Edhe pse ajo nuk ishte një puthje tamam, por një gjest që tregon shumë dashuri mes tyre.

SHARE