Modelja ngrit temperaturat në Brazil !

0
222

Ajo është tërhequr nga Vicotira’s Secret, pas më shumë se një dekade që ka qenë pjesë e saj, duke u paraqitur në pista të modës nëpër botë.

Dhe duket se Alessandra Ambrosio po e shijon këtë kohë duke pushuar në plazhe

Së fundmi ajo po pushon në Brazil, ku të enjten është paraqitur tejet seksi në bikini, duke marrë gjithë vëmendjen.

Modelja 36 vjeçare ka ekspozuar hiret trupore për zili.

SHARE