Prezantuesja e sportit ngrit temperaturat në Kosovë

0
237

Nuk ka pikë dyshimi se ajo është njëra prej prezantueseve më të bukura në skenën tonë.

Ish-miss Kosova dhe prezantuesja e njohur e sportit, Arbnora Ademaj, ka realizuar së fundi një sesion të fotografive. Si çdo herë linjat e saj trupore duken mjaftë seksi dhe në formë

.Fotografi të reja e poza të ndryshme Arbnora i ka realizuar në prag të festave të fundvitit që për shumë kënd edhe i ka ngritur temperaturat e ulëta që po mbizotërojnë në vend.

Fustane elegante me ngjyra festive bëjnë që Arbnora të shkëlqejë në vazhdimësi.

 

SHARE