Kida gati për 2018-tën, duket shumë seksi

0
424

Këngëtarja Orhidea Latifi, Kida është më gati se kurrë për vitin e ri.

Ajo 2018-tën po e pret duke u dukur tejet seksi dhe duke e bërë atë që di ta bëjë më së miri, të këndojë, shkruan lajmi.net

Kida, ka publikuar disa imazhe në Insastory në të cilat shihet me një energji shumë pozitive. Ky vit që po lëm pas për të ka qenë i suksesshëm me projekte muzikore dhe koncerte të shumta me plot adhurues.

SHARE