I keni parë të gjitha, por jo edhe këtë foto perfekte të bukuroshes ‘O sa mirë’

0
234

Emri më i përfolur në shtypin rozë sidomos gjatë kohës së fundit padyshim që është aktorja e njohur tek seriali vendor ‘O sa mirë’, shkruan Gazeta Blic.Bëhet fjalë për bukuroshen nga Klina, Arta Elezaj e cila është duke na shokuar me paraqitjen e zjarrtë të saj.Pothuajse, vazhdimisht publikon imazhe në rrjetet sociale, foto nga më të ndryshmet ku çdo herë duket tejet e bukur dhe ekstravagante.

Në këtë të fundit me një fustan transparent ngjyrë rozë duket e mrekullueshme dhe tejet seksi. Më poshtë ndiqni imazhin.Ndonëse nuk ka ndonjë rol të vecantë ajo ka filluar të mbledh një numër të madh të fansave nga të cilët merr edhe shumë komente pozitive.‘Xhakarta’ personifikohet në serialin ‘O sa mirë’ , ku mendohet se është rivalja e Xhesikës me këto linja trupore bombastike.

SHARE