Argjentina ‘çmend’ për festën e Vitit të Ri e veshur në të kuqe!

0
239

Argjentina Ramosaj është ndër këngëtaret më të dashura dhe më simpatike të skenës sonë muzikore.
Ajo është e martuar dhe ka një djalë, duke qenë kështu një familje shumë e bukur.

Argjentina është aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshme. E më e bukur se asnjëherë më parë, ajo është shfaqur edhe në fotografit e Viti të Ri.

E veshur me një fustan të kuq dhe me flokët kaqurrela ajo po shkëlqen

SHARE