Derbi mes Interit dhe Milanit për Pastoren

0
221

Argjentinasi raportohet se është një nga synimet e mëdha të skuadrave itailane.

Sidoqoftë, L’Equipe raporton këtë mëngjes se 27 vjeçari dëshiron të largohet nga kampionati francez.

Pastore kishet 15 paraqitje sezonin e kaluar edhe pse ai kishte katër asistime.

SHARE