Njihuni me vajzën “Bombastike” të Gjyste Vulajt!

0
180

A thua është kjo motra e Gjystes? Rozana shfaqet mjaft e nxehtë dhe si duket po ecën rrugës së mamasë, transmeton

Bukuroshja nuk ndalet me postimet e saj provokuese. I urojmë ti ngjajë mamit e pse jo edhe ti ndihmojë në punët e shtëpisë

SHARE