Kjo është Luanesha. Shoqja e Kallashit del në foto 100 për qind nudo

0
330

Kallashin tashmë e njihni të gjithë. Ajo e ka marrë epitetin e mbretëreshës së vallëzimit në Kosovë.

Por veq asaj në lokalin e Cobra City, kanë përformuar dhe përformojnë edhe vajza tjera që nxejnë atmosferën para se Donjeta Kosumi të dal në skenë. Edhe ajo ka një trup përfekt dhe posedon atributet e një femre shumë sexy.

Fotografitë e siguruara nga Vip-at.com tregojnë se sa tëherëse është Luanesha e cila nuk e ka problem të bëjë fotografi edhe pa asnjë rrobë në trup.

Më poshtë mund t’i shihni edhe shumë fotografi të valltares sexy, Luanesha.

SHARE