Zejnep e lidhur me Omerin?

0
717

Dy prej aktorëve më të dashur të serialeve, Cansu Dere e njohur si Zejnep e serialit “Nënë”, thuhet se është në një lidhje me aktorin Engin Akyurek, i cili njihet për rolin e Omerit në serialin “Diamante dhe Dashuri”.

Mediat turke raportojnë se ata kanë nisur një lidhje të zjarrtë dashurie, larg syve të publikut.

Aktori 36-vjeçar, prej kohësh nuk kishte dikë në jetën e tij, ndërsa 37-vjeçarja Dere i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin francez.

Mediat shkruajnë po ashtu se për të mos prishur magjinë e dashurisë, dy aktorët kanë preferuar të takohen larg syve të medias dhe publikut.

SHARE