Vjehrra e Sinan Hoxhës një police ‘tërheqëse’

0
255

Duke parë bashkëshorten e Sinan Hoxhës, Andrra Destanin të gjithë kanë menduar se nga se i buron asaj bukuria. Epo tani nuk ka më dyshime nëse shihni se si është vjehrra e Sinanit.

Para disa kohësh u pa një foto ku Sinani pozonte përkrah vjehrrës së tij e cila qëndronte e rëndë me një uniformë policie. Por si për të vërtetuar të kundërtën, motra e Andrrës ka publikuar në ‘Instagram’ një foto me nënën e saj.

Në këtë foto e ëma e Andrrës duket kaq tërheqëse dhe krejt ndryshe nga ajo me uniformë policie.

SHARE