Refuzohet oferta e PSG-së për Belottin, Torino kërkon 100 milionë euro

0
239

Torino vazhdon të kërkojë 100 milionë euro për Andrea Belottin, ndërsa Paris Saint-Germaini është klubi i fundit që është refuzuar për shërbimet e tij.

Futbollisti italian ka një klauzolë prej 100 milionë eurosh në kontratën e tij që është valide vetëm për klubet jashtë Italisë dhe Granata nuk e ka në plan që të tërhiqet nga kjo shifër.

SHARE