Emily vë zjarr rrjetit me këtë FOTO lakuriq

0
328

Ajo është një nga modelet më të famshme në botë.

Është kjo bukuroshja Emily Ratajkowski e cila asnjëherë nuk heziton të provokojë të gjithë ndjekësit e saj me foto tejet të nxehta.

Bukuroshja 26-vjeçare së fundmi ka vendosur të çmend të gjithë fansat duke pozuar krejtësisht lakuriq.

Kjo foto e Emily-t ka marr pëlqime dhe komente të shumta.

Formave të saj shumë kush do t’ia kishte lakminë.

SHARE