“50 hijet” e Dakotës

0
229

Dakota Johnson është në formën e saj më të mirë gjatë promovimit të “Fifty Shades Freed”, dhe këtë e ka vërtetuar teksa ka pozuar me të brendshme për “Allure”.

Aktorja që njihet për skenat e nxehta në filmin “Fifty Shades of Gray” është shfaqur mahnitëse në kopertinën e revistës.

Bukuroshja 28 vjeçare, e cila është në një lidhje me ish-bashkëshortin 40 vjeçar të Gwyneth Paltrow, Chris Martin, tha për “Allure” se pavarësisht se duhet të tregohet e fortë për të punuar në Hollywood, është shumë e ndjeshme. “Thellë jam e hapur dhe e dashur,” u shpreh aktorja.

SHARE