Ndodh edhe kjo, mbulohet Morena Taraku

0
659

Shquhet për stilin unik dhe brendet luksoze që posedon, shkruan Gazeta Blic.Madje është modelja më e komentuar në shtypin rozë falë linjave perfekte që posedon, e që pothuajse në çdo imazh të saj i ekspozon.

Kush tjetër mund të jetë pos këngëtares dhe modeles kosovare Morena Taraku, që gjithnjë përflitet për fotosesionet e nxehta që realizon.

Por, kësaj radhe ajo që na ka tërheq vëmendjen është imazhi i fundit në të cilin Morena shfaqet krejtësisht e veshur, gjë e çuditshme nga ana e saj, pasiçë nuk jemi mësuar të shohim të tillë.

Megjithatë edhe kështu e mbuluar duket tejet bukur..Ndryshe, në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive. Të fundit këngë e ka publikuar para disa muajve ‘Shlif’, klip ky i realizuar në vende luksoze.

SHARE