Ju kujtohet Bertina e Big Brother 3

0
639

Bertina Mehmeti ishte konkurrentja më simpatike e edicionit të tretë të ‘Big Brother ‘

.Ajo fitoi zemrat e publikut me ëmbëlsinë që e karakterizonte por tërhoqi gjithë vëmendjen për lidhjen me Erionin dhe trekëndëshin në mes të tyre Olta Sheta. Ata padyshim që ishin ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun.

Çifti e vazhduan lidhjen e tyre edhe pas formatit të Big Brother ku pozuan së bashku edhe për disa revista të njohura të cilët patën edhe disa shitje.

Por pas kësaj artistja nga Shqipëria u përfol për një lidhje të mundshme me njërin nga këshilltarit e Behgjet Pacollit, por që lidhja e tyre nuk ishte konfirmuar nga vetë ata.

Bertina edhe pse para shumë viteve ishte një vajzë shumë e ëmbël e cila vazhdon të triumfojë edhe sot me sharmin dhe elegancën që ka, por padyshim që rolin më të madh e ka ndryshimi i viteve.Në disa fotografitë e saj të fundit ajo duket tejet mahnitëse dhe shumë e bukur.

SHARE