Victoria Beckham me poza sensuale

0
252

Victoria Beckhamin ka kohë që nuk e kemi parë në rolin e modeles.

Bashkëshortja e ish-futbollistit, David Beckham, ka pozaur për edicionin spanjoll të revistës së mirënjohur “Vogue”.

Nëna e katër fëmijëve paraqitet tejet e guximshme dhe shumë seksi ndërsa aktualisht publiku po e kritikon.

Victoria në vitin 2018 do të festojë dhjetëvjetorin e markës së suksesshme të modës, ku për këtë rast ka zgjedhur të pozon për këtë revistë..

Edhe pse në shikim të parë duket se bukuroshja britanike është lakuriq, Victoria në të vërtetë ka të veshur bikini ngjyrë të trupit.

SHARE