Andrra e Sinanit i ‘deklason’ nuset e estradës

0
235

Sinan Hoxha është ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar. Ai është mjaft aktiv si në rrjetet sociale poashtu edhe në muzikë, por së fundmi ajo që merr vëmendjen e shtypit rozë është gruaja e tij, Andrra.

Ata u martuan para 2 viteve të cilët u komentuan shumë si për pamjen ashtu edhe për dasmën luksoze, por pas martesës Andrra u bë shumë e pranishme në media duke u ndjekur për çdo paraqitje të saj.

Ajo shquhet për ëmbëlsinë që e përcjellë tek publiku dhe elegancën që çdoherë e shfaqë, në këto 3 imazhet e saj.

Ndryshe, Andrra së shpejti do hapë edhe dyqanin e fustaneve ‘Andrra Coutoure’, që do ketë shumë zgjidhje të reja për shumë nga njerëzit.

SHARE