Aurela Hoxha e ‘zjarrtë’ duke tundur të pasmet

0
249

Ditëve të fundit Aurela Hoxha ka qenë në fokus të mediave rozë shkak i provokimeve.

Pas publikimit të disa fotografive në Instagram ku shihej në bikini dhe shumë seksi emri i saj u bë kryefjalë në mediat rozë.

Aurela Hoxha nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari, e së fundmi e ka publikaur një video ku shihet duke tundur të pasmet në një klub nate.

SHARE