Genta Ismajli vjen me një look të ri

0
209

Genta Ismajli numëron gati 400.000 ndjekës në Instagram dhe para pak minutash i kapi të gjithë në befasi.

Këngëtarja shpeshherë eksperimenton me look-un, sidomos grimin e stilin e flokëve që ja beson skuadrës së saj – siç i quan ajo.

Por këtë herë Genta ka vendosur të ndryshojë dhe ngjyrën e flokëve. Nuk kemi më një Genta brune por një bionde vërtet simpatike.

SHARE