Rihanna-n e ndjek kudo nga pas i dashuri arab

0
179

Një çmim i artë Grammy është një shoqëri shumë e mirë, por Rihanna nuk mund të qëndronte vetëm me kupën në festën e organizuar pas çmimeve Grammy.

Në festë Riri është fotografuar me të dashurin e saj. Dyshja e njohur pasi kanë qëndruar paksa në festë janë larguar së bashku për në shtëpinë e Jameel.

Edhe pse e pakonfrirmuar nga ajo, kjo lidhje me biznesmenin arab, Hassan Jameel duket të jetë serioze.

Hassan e shoqëron kudo këngëtaren, dhe duket të jetë mbështetësi më i madh i saj.

SHARE